about

/Files/images/14-15/uchitel_roku_kchata/кічата6.jpgКічата Олена Євгеніївна

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю вчитель хімії.
Педагогічний стаж 27 років.
З 2001 року працюю в Харківській гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, маю кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “учитель-методист”, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, у2015 році присвоєне почесне  звання “Заслужений вчитель України”.
Працюю над методичною темою
“Застосування ІКТ для організації навчально-пізнавальної діяльності учнів”
Моє педагогічне кредо:
Добро нести, добру навчати,
Відданою працею вершини досягати,
Любові, істині без зиску слугувати.
У своїй роботі реалізую нестандартні підходи до організації уроку.
/Files/images/14-15/uchitel_roku_kchata/IMG_5728.jpg

Проведення практичної роботи в кабінеті-лабораторії хімії

На уроках та у позаурочний час застосовую ІКТ, які сприяють розвитку в учнів навичок співпраці, взаємодії, вмінь здобувати знання самостійно, цікавлюсь новинками методичної літератури. Використовую різноманітні методи роботи – від репродуктивного до конструктивного, творчого. Мої учні сві, із зацікавленістю опановують хімічні поняття, процеси, явища.
За останні 5 років підготувала 29 переможців районного етапу олімпіади, 12 – обласного та 1 переможця Всеукраїнського етапу предметної олімпіади. 11 учнів стали призерами ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, 9 учнів – переможці ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Мої учні в 2014/2015 навчальному році посіли І місце в районному етапі та ІІІ місце в міському етапі турніру юних хіміків.
/Files/images/14-15/uchitel_roku_kchata/DSCN3167 (1).jpg

Ми – призери міського етапу ХІІ турніру юних хіміків (жовтень 2014)

Я пишаюсь своїми випускниками, які за результатами успішного виконання тестів зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з хімії щорічно вступають до вищих навчальних закладів відповідно до вибраного в гімназії природничого профілю навчання. Тільки в 2014 році 4 випускники стали студентами Харківського національного медичного університету, 2- студентами хімічних факультетів ХНУ ім. Каразіна та НТУ «ХПІ» бюджетної форми навчання.
У 2012/2013 навчальному році брала участь в апробації підручника автора Бутенко А.М. «Хімія, 10 клас, профільний рівень».
У складі творчої групи вчителів гімназії на XVI Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2013» нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу в номінації «Використання ІКТ-компонента для створення умов підвищення окремих показників навчання учнів».
/Files/images/14-15/uchitel_roku_kchata/foto_z_dosvdu/10.jpg

Матеріали творчої групи вчителів гімназії на XVI Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2013», Київ, 2013

/Files/images/14-15/uchitel_roku_kchata/диплом Киев.jpg

Диплом XVI Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2013» в номінації «Використання ІКТ-компонента для створення умов підвищення окремих показників навчання учнів» МОН та Національної академії педагогічних наук України, 2013